Search a Name

What Is The Meaning Of The Name Urvaksh?

Gender: Boy Region: Indian,Hindu
Joyful

Urvaksh İsmiyle Uyumlu Kız İsimleri


Urvaksh İsmiyle Uyumlu Erkek İsimleri

Urvaksh İsminin Analizi

Urvaksh analyzing the name will tell you which characteristics the person has. Each character in the name Urvaksh corresponds to a characteristic feature.

U: You don’t like rushing in your life. You want to stay calm and do what you do one by one, slowly.
R: You have always been an indecisive person and you will be in the future. You hardly even cann’t decide what to eat! Hesitation is the biggest part of your life.
V: You don’t care anyone and what they think of you. You can not be affected by anything.
A: Your sense of analyzing life is stronger. You are known as a reasonable person.
K: You are a succesfull person in business and love. You are well known in your neighborhood.
S: You like to imagine and when you do you have great fun. This wont scare you even if you do this too much!
H: You prefer an ordinary life. Beeing calm when things go wrong is your natural ability.

Urvaksh İsminin Özellikleri

Urvaksh isminin özellikleri aşağıdaki gibidir.

Düşüncesel ve fiziksel olarak aktif olmayı, olayların içinde kalmayı seven insanlardır. Olabildiğince çok konuyla ilgilenmek isterler. Sezgileri kuvvetlidir. Amaçları olan insanlardır. Karizmatik insanlardır. Çevrelerinde her zaman değişik farklı insanlar omlarını isterler. İletişim yetenekleri oldukça iyidir. Ancak çok fazla aktivite ile ilgilenmeleri zaman konusunda sıkıntı yaşamalarına neden olabilir.

İç dünyalarında yaşadıkları yoğun duyguları dışarıya yansıtırlar. Olayları derinlemesine inceler ve düşünürler. İş ahlakları oldukça yüksektir. Bitip tükenmek bilmeyen bir enerji ile çalışırlar. Ancak iş ve özel hayatları arasındaki dengeyi ayarlamakta zorluk yaşayabilirler.

Tam bir kahindirler. Hisleri mükemmel derecede kuvvetlidir. Bazen buna kendileri bile inanamaz. Ancak dikkatli olmaları gerekir. Bazen hisleri ve gerçek hayatı birbirine karıştırabilir, hata yapabilirler. Büyük idaalleri, hedefleri vardır. Bunları gerçekleştirmek için çalışır ve başarılı olurlar. Verimli çalışırlar. Sahiplenmeyi seven insanlardır.

Doğal bir liderdir. Kendi görüşlerine, düşüncelerine sahiptir. Diğer insanların etkisinde kalarak karar vermez. Sorumluluk ve görev almaktan kaçınmaz. Cesur insanlardır. Ancak bazı durumlarda cesaretlerini kontrol edip hemen karar vermemeli, esnek olabilmeli ve diğer insanların düşüncelerini de dikkate almalıdırlar.

Sanatsal yetenekleri ve önsezileri oldukça kuvvetlidir. Yapacakları işlere odaklanırlar ve motivasyonları çok yüksektir. Yok sayılamayacak, hafife alınamayacak insanlardır. Ancak kaygı ve tereddüt içinde olurlar ise sinirlenmeye, şiddet göstermeye meyilli olabilirler.

Sihirbaz gibidirler.Zorlukların üstesinden gelmek için mutlaka bir yol bulurlar. Çok sıcak kanlı ve tutkulu insanlardır. Hisleri çok kuvvetlidir. Ancak yine de dikkatli olmaları gerekir. Hislerine güvenerek davrandıklarında çok büyük hayal kırıklıkları yaşayabilirler. Bu nedenle hemen hareket etmeden beklemeleri gerekebilir. Duygusal iniş çıkışlar yaşayabilirler.

Para kazanmayı ve bir o kadar da harcamayı çok severler. Yaratıcı, üretken insanlardır. Çoğu zaman içgüdüleri, hisleri ile hareket ederler. Yalnız hareket etmeyi severler. Bazen kuşkucu insanlar olabilirler. Kuşkularına yenik düşmeleri sorunlar yaratabilir

Urvaksh İsminin Numerolojisi

In the table below, you can find the letters that the name Urvaksh contains and its alphabet numbers. After you sum up these numbers, it is your name numerology number.

U: 25
R: 21
V: 27
A: 1
K: 14
S: 22
H: 10

Numerology Of The Name Urvaksh 120

Urvaksh İsminin Parmak Alfabesiyle Yazılışı

Urvaksh İsimli Tanınan/Ünlü Kişiler

Urvaksh ismine ait herhangi bir tanınan kişi eklenmemiştir. Tanınmış kişi eklemek mi istiyorsunuz? Bize yollayın hemen yayınlayalım.

Urvaksh İsminin Kara Kuvvetleri Notasyonu

Urvaksh isminin kara kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

U: Ufuk
R: Rasim
V: Vehbi
A: Ahmet
K: Kadri
S: Serhat
H: Hasan

Urvaksh İsminin Deniz Kuvvetleri Notasyonu

Urvaksh isminin deniz kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

U: Umman
R: Reis
V: Vatan
A: Aydın
K: Kalyon
S: Seydi
H: Halat

Urvaksh İsminin Hava Kuvvetleri ve Nato Notasyonu

Urvaksh isminin Nato ve Hava kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

U: Uniform
R: Romeo
V: Victor
A: Alfa
K: Kilo
S: Sierra
H: Hotel

Urvaksh İsminin TDK Notasyonu

Urvaksh isminin Türk Dil Kurumunda kabul görmüş notasyona göre yazılışı aşağıdaki şekildedir.

U: Uşak
R: Rize
V: Van
A: Adana
K: Kars
S: Sinop
H: Hatay

Yorumunuz (*)

Resimdeki kodu giriniz

IP Adresiniz: 3.236.225.157

Yorum Yok

Bu söze ilk yorumu siz yazın.

İsminin Anlamını Ara

Bu site isim anlamları aramanızı sağlayan bir isim arama motorudur. Sitemizde 11.500'den fazla sayıda erkek ve kız ismi bulunmaktadır. Şimdi üye olarak favori isimlerinizi saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Üye girişi yapmak için tıklayınız.


Son Yorumlar