Search a Name

What Is The Meaning Of The Name Roxey?

Gender: Girl Region: Persian,Greek
From the Latin name Roxana, a form of a Persian name, meaning "dawn".

Roxey İsmiyle Uyumlu Kız İsimleri


Roxey İsmiyle Uyumlu Erkek İsimleri

Roxey İsminin Analizi

Roxey analyzing the name will tell you which characteristics the person has. Each character in the name Roxey corresponds to a characteristic feature.

R: You have always been an indecisive person and you will be in the future. You hardly even cann’t decide what to eat! Hesitation is the biggest part of your life.
O: You are a very closed person. You like keeping secrets and enjoy your privacy. You do not want to explain yourself to people.
X: Your sense of analyzing life is stronger. Your heart can be easly broken and you are very sensitive. You see thing much before they happen.
E: You have a very complicated emotional world. You can be sad and happy at the same time and never ever recognise it.
Y: You never forget the past. You have a very vindictive personality. Your vindictiveness can be a great advantage for you. Use it carefully!.

Roxey İsminin Özellikleri

Roxey isminin özellikleri aşağıdaki gibidir.

İç dünyalarında yaşadıkları yoğun duyguları dışarıya yansıtırlar. Olayları derinlemesine inceler ve düşünürler. İş ahlakları oldukça yüksektir. Bitip tükenmek bilmeyen bir enerji ile çalışırlar. Ancak iş ve özel hayatları arasındaki dengeyi ayarlamakta zorluk yaşayabilirler.

Hayatta limitlerini hep üst düzeyde tutan insanlardır. Hem sezgileri hem de azimleri oldukça fazladır. Kendi sınırları vardır. Kuralları, kanunları severler. Bunun yanında derin düşünceli insanlardır. Ancak kıskanç insanlar olabilirler. Çok şüpheci ve karamsar olabilirler.

Çevrelerinde her zaman değişik farklı insanlar omlarını isterler. Doğal karizmaya ve iyimserliğe sahip insanlardır. Sokakta bile gölge olan taraf yerine güneşli tarafı tercih edecek kişilerdir. Yüksek standartlara sahip, lüksü seven insanlardır. Sevecen, sempatik, sağduyuludurlar. Zeki insanlardır. Çabuk düşünür ve düşüncelerini hayata geçirmeyi severler. Alınganlık yapabilen insanlardır.

Aşk insanlarıdır. Aşk için yaşarlar. Özgürlüklerine oldukça düşkündürler. Hayatı yaşamayı çok severler. Arkadaşlarıyla dışarıda eğlenmeye bayılırlar. Olayları farklı yönleriyle görebilme ve değerlendirebilme yetenekleri vardır. Objektif düşünen insanlardır.

Özgürlüklerine çok düşkün insanlardır. Kuralları sevmezler. Kendi bildiklerini yapmayı tercih ederler. Tutkuları ve cesaretleri doğal ve rahat davranmalarını sağlar. Diğer insanlar ne düşür diye çok fazla dert etmezler. Sitil sahibi insanlardır. Karar verirken biraz sabırlı olmaları hata yapmalarını engelleyebilir.Ancak sezgilerinize güvenmekten asla vazgeçmezler.

Roxey İsminin Numerolojisi

In the table below, you can find the letters that the name Roxey contains and its alphabet numbers. After you sum up these numbers, it is your name numerology number.

R: 21
O: 18
: 0
E: 6
Y: 28

Numerology Of The Name Roxey 73

Roxey İsminin Parmak Alfabesiyle Yazılışı

Roxey İsimli Tanınan/Ünlü Kişiler

Roxey ismine ait herhangi bir tanınan kişi eklenmemiştir. Tanınmış kişi eklemek mi istiyorsunuz? Bize yollayın hemen yayınlayalım.

Roxey İsminin Kara Kuvvetleri Notasyonu

Roxey isminin kara kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

R: Rasim
O: Osman
X: İkiz
E: Ekrem
Y: Yahya

Roxey İsminin Deniz Kuvvetleri Notasyonu

Roxey isminin deniz kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

R: Reis
O: Oruç
X: İkiz
E: Engin
Y: Yılmaz

Roxey İsminin Hava Kuvvetleri ve Nato Notasyonu

Roxey isminin Nato ve Hava kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

R: Romeo
O: Oscar
X: X-Ray
E: Echo
Y: Yankee

Roxey İsminin TDK Notasyonu

Roxey isminin Türk Dil Kurumunda kabul görmüş notasyona göre yazılışı aşağıdaki şekildedir.

R: Rize
O: Ordu
X:
E: Edirne
Y: Yozgat

Yorumunuz (*)

Resimdeki kodu giriniz

IP Adresiniz: 3.239.233.139

Yorum Yok

Bu söze ilk yorumu siz yazın.

İsminin Anlamını Ara

Bu site isim anlamları aramanızı sağlayan bir isim arama motorudur. Sitemizde 11.500'den fazla sayıda erkek ve kız ismi bulunmaktadır. Şimdi üye olarak favori isimlerinizi saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Üye girişi yapmak için tıklayınız.


Son Yorumlar