Search a Name

What Is The Meaning Of The Name Priya?

Gender: Girl Region:
Sanskrit, meaning "beloved" or "dear".

Priya İsmiyle Uyumlu Kız İsimleri


Priya İsmiyle Uyumlu Erkek İsimleri

Priya İsminin Analizi

Priya analyzing the name will tell you which characteristics the person has. Each character in the name Priya corresponds to a characteristic feature.

P: You have a great self-confidence in almost every environment and you know it. Self-confidence is extremely important for you. You use it to achieve your goals.
R: You have always been an indecisive person and you will be in the future. You hardly even cann’t decide what to eat! Hesitation is the biggest part of your life.
I: You are the most emotional person. Your heart can be easly broken and you are very sensitive.
Y: You never forget the past. You have a very vindictive personality. Your vindictiveness can be a great advantage for you. Use it carefully!.
A: Your sense of analyzing life is stronger. You are known as a reasonable person.

Priya İsminin Özellikleri

Priya isminin özellikleri aşağıdaki gibidir.

Entellektüel ve genel kültürü çok geniş olan insanlardır. İnsanların ilk izlenimleri çok pozitiftir. Ancak biraz mesafeli bulabilirler. Hislerine çok güvenirler ve hisleriyle hareket ederler. Ancak bazen hislerine güvenerek sabırsızlık yapabilir ve başarısız olabilirler. Olayları akışına bırakmaları ve zaman konusunda biraz da toleranslı olmaları gerekebilir.

İç dünyalarında yaşadıkları yoğun duyguları dışarıya yansıtırlar. Olayları derinlemesine inceler ve düşünürler. İş ahlakları oldukça yüksektir. Bitip tükenmek bilmeyen bir enerji ile çalışırlar. Ancak iş ve özel hayatları arasındaki dengeyi ayarlamakta zorluk yaşayabilirler.

Çevrelerinden sempatik insanlar olarak bilinirler. Merhametli ve yardım sever olmak onların karakteristik özelliğidir. Ancak iyi niyetlerini kötüye kullanan insanlar da peşlerini ne yazık ki hiç bırakmaz.

Özgürlüklerine çok düşkün insanlardır. Kuralları sevmezler. Kendi bildiklerini yapmayı tercih ederler. Tutkuları ve cesaretleri doğal ve rahat davranmalarını sağlar. Diğer insanlar ne düşür diye çok fazla dert etmezler. Sitil sahibi insanlardır. Karar verirken biraz sabırlı olmaları hata yapmalarını engelleyebilir.Ancak sezgilerinize güvenmekten asla vazgeçmezler.

Doğal bir liderdir. Kendi görüşlerine, düşüncelerine sahiptir. Diğer insanların etkisinde kalarak karar vermez. Sorumluluk ve görev almaktan kaçınmaz. Cesur insanlardır. Ancak bazı durumlarda cesaretlerini kontrol edip hemen karar vermemeli, esnek olabilmeli ve diğer insanların düşüncelerini de dikkate almalıdırlar.

Priya İsminin Numerolojisi

In the table below, you can find the letters that the name Priya contains and its alphabet numbers. After you sum up these numbers, it is your name numerology number.

P: 20
R: 21
İ: 12
Y: 28
A: 1

Numerology Of The Name Priya 82

Priya İsminin Parmak Alfabesiyle Yazılışı

Priya İsimli Tanınan/Ünlü Kişiler

Priya ismine ait herhangi bir tanınan kişi eklenmemiştir. Tanınmış kişi eklemek mi istiyorsunuz? Bize yollayın hemen yayınlayalım.

Priya İsminin Kara Kuvvetleri Notasyonu

Priya isminin kara kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

P: Poyraz
R: Rasim
İ: İrfan
Y: Yahya
A: Ahmet

Priya İsminin Deniz Kuvvetleri Notasyonu

Priya isminin deniz kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

P: Poyraz
R: Reis
İ: İstif
Y: Yılmaz
A: Aydın

Priya İsminin Hava Kuvvetleri ve Nato Notasyonu

Priya isminin Nato ve Hava kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

P: Papa
R: Romeo
İ:
Y: Yankee
A: Alfa

Priya İsminin TDK Notasyonu

Priya isminin Türk Dil Kurumunda kabul görmüş notasyona göre yazılışı aşağıdaki şekildedir.

P: Polatlı
R: Rize
İ: İzmir
Y: Yozgat
A: Adana

Yorumunuz (*)

Resimdeki kodu giriniz

IP Adresiniz: 54.160.19.155

Yorum Yok

Bu söze ilk yorumu siz yazın.

İsminin Anlamını Ara

Bu site isim anlamları aramanızı sağlayan bir isim arama motorudur. Sitemizde 11.500'den fazla sayıda erkek ve kız ismi bulunmaktadır. Şimdi üye olarak favori isimlerinizi saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Üye girişi yapmak için tıklayınız.


Son Yorumlar