Search a Name

What Is The Meaning Of The Name Posy?

Gender: Girl Region: English,Latin
Pet form of Josephine, the English feminine form of Joseph, from the Hebrew name Yosef, meaning "he will increase" or "he will add".

Posy İsmiyle Uyumlu Kız İsimleri


Posy İsmiyle Uyumlu Erkek İsimleri

Posy İsminin Analizi

Posy analyzing the name will tell you which characteristics the person has. Each character in the name Posy corresponds to a characteristic feature.

P: You have a great self-confidence in almost every environment and you know it. Self-confidence is extremely important for you. You use it to achieve your goals.
O: You are a very closed person. You like keeping secrets and enjoy your privacy. You do not want to explain yourself to people.
S: You like to imagine and when you do you have great fun. This wont scare you even if you do this too much!
Y: You never forget the past. You have a very vindictive personality. Your vindictiveness can be a great advantage for you. Use it carefully!.

Posy İsminin Özellikleri

Posy isminin özellikleri aşağıdaki gibidir.

Entellektüel ve genel kültürü çok geniş olan insanlardır. İnsanların ilk izlenimleri çok pozitiftir. Ancak biraz mesafeli bulabilirler. Hislerine çok güvenirler ve hisleriyle hareket ederler. Ancak bazen hislerine güvenerek sabırsızlık yapabilir ve başarısız olabilirler. Olayları akışına bırakmaları ve zaman konusunda biraz da toleranslı olmaları gerekebilir.

Hayatta limitlerini hep üst düzeyde tutan insanlardır. Hem sezgileri hem de azimleri oldukça fazladır. Kendi sınırları vardır. Kuralları, kanunları severler. Bunun yanında derin düşünceli insanlardır. Ancak kıskanç insanlar olabilirler. Çok şüpheci ve karamsar olabilirler.

Sihirbaz gibidirler.Zorlukların üstesinden gelmek için mutlaka bir yol bulurlar. Çok sıcak kanlı ve tutkulu insanlardır. Hisleri çok kuvvetlidir. Ancak yine de dikkatli olmaları gerekir. Hislerine güvenerek davrandıklarında çok büyük hayal kırıklıkları yaşayabilirler. Bu nedenle hemen hareket etmeden beklemeleri gerekebilir. Duygusal iniş çıkışlar yaşayabilirler.

Özgürlüklerine çok düşkün insanlardır. Kuralları sevmezler. Kendi bildiklerini yapmayı tercih ederler. Tutkuları ve cesaretleri doğal ve rahat davranmalarını sağlar. Diğer insanlar ne düşür diye çok fazla dert etmezler. Sitil sahibi insanlardır. Karar verirken biraz sabırlı olmaları hata yapmalarını engelleyebilir.Ancak sezgilerinize güvenmekten asla vazgeçmezler.

Posy İsminin Numerolojisi

In the table below, you can find the letters that the name Posy contains and its alphabet numbers. After you sum up these numbers, it is your name numerology number.

P: 20
O: 18
S: 22
Y: 28

Numerology Of The Name Posy 88

Posy İsminin Parmak Alfabesiyle Yazılışı

Posy İsimli Tanınan/Ünlü Kişiler

Posy ismine ait herhangi bir tanınan kişi eklenmemiştir. Tanınmış kişi eklemek mi istiyorsunuz? Bize yollayın hemen yayınlayalım.

Posy İsminin Kara Kuvvetleri Notasyonu

Posy isminin kara kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

P: Poyraz
O: Osman
S: Serhat
Y: Yahya

Posy İsminin Deniz Kuvvetleri Notasyonu

Posy isminin deniz kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

P: Poyraz
O: Oruç
S: Seydi
Y: Yılmaz

Posy İsminin Hava Kuvvetleri ve Nato Notasyonu

Posy isminin Nato ve Hava kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

P: Papa
O: Oscar
S: Sierra
Y: Yankee

Posy İsminin TDK Notasyonu

Posy isminin Türk Dil Kurumunda kabul görmüş notasyona göre yazılışı aşağıdaki şekildedir.

P: Polatlı
O: Ordu
S: Sinop
Y: Yozgat

Yorumunuz (*)

Resimdeki kodu giriniz

IP Adresiniz: 44.201.96.43

Yorum Yok

Bu söze ilk yorumu siz yazın.

İsminin Anlamını Ara

Bu site isim anlamları aramanızı sağlayan bir isim arama motorudur. Sitemizde 11.500'den fazla sayıda erkek ve kız ismi bulunmaktadır. Şimdi üye olarak favori isimlerinizi saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Üye girişi yapmak için tıklayınız.


Son Yorumlar