Search a Name

What Is The Meaning Of The Name Paxy?

Gender: Boy Region: English,Latin
Derived from a surname from the English town. Probably from the Latin word pax, meaning ''peace''.

Paxy İsmiyle Uyumlu Kız İsimleri


Paxy İsmiyle Uyumlu Erkek İsimleri

Paxy İsminin Analizi

Paxy analyzing the name will tell you which characteristics the person has. Each character in the name Paxy corresponds to a characteristic feature.

P: You have a great self-confidence in almost every environment and you know it. Self-confidence is extremely important for you. You use it to achieve your goals.
A: Your sense of analyzing life is stronger. You are known as a reasonable person.
X: Your sense of analyzing life is stronger. Your heart can be easly broken and you are very sensitive. You see thing much before they happen.
Y: You never forget the past. You have a very vindictive personality. Your vindictiveness can be a great advantage for you. Use it carefully!.

Paxy İsminin Özellikleri

Paxy isminin özellikleri aşağıdaki gibidir.

Entellektüel ve genel kültürü çok geniş olan insanlardır. İnsanların ilk izlenimleri çok pozitiftir. Ancak biraz mesafeli bulabilirler. Hislerine çok güvenirler ve hisleriyle hareket ederler. Ancak bazen hislerine güvenerek sabırsızlık yapabilir ve başarısız olabilirler. Olayları akışına bırakmaları ve zaman konusunda biraz da toleranslı olmaları gerekebilir.

Doğal bir liderdir. Kendi görüşlerine, düşüncelerine sahiptir. Diğer insanların etkisinde kalarak karar vermez. Sorumluluk ve görev almaktan kaçınmaz. Cesur insanlardır. Ancak bazı durumlarda cesaretlerini kontrol edip hemen karar vermemeli, esnek olabilmeli ve diğer insanların düşüncelerini de dikkate almalıdırlar.

Çevrelerinde her zaman değişik farklı insanlar omlarını isterler. Doğal karizmaya ve iyimserliğe sahip insanlardır. Sokakta bile gölge olan taraf yerine güneşli tarafı tercih edecek kişilerdir. Yüksek standartlara sahip, lüksü seven insanlardır. Sevecen, sempatik, sağduyuludurlar. Zeki insanlardır. Çabuk düşünür ve düşüncelerini hayata geçirmeyi severler. Alınganlık yapabilen insanlardır.

Özgürlüklerine çok düşkün insanlardır. Kuralları sevmezler. Kendi bildiklerini yapmayı tercih ederler. Tutkuları ve cesaretleri doğal ve rahat davranmalarını sağlar. Diğer insanlar ne düşür diye çok fazla dert etmezler. Sitil sahibi insanlardır. Karar verirken biraz sabırlı olmaları hata yapmalarını engelleyebilir.Ancak sezgilerinize güvenmekten asla vazgeçmezler.

Paxy İsminin Numerolojisi

In the table below, you can find the letters that the name Paxy contains and its alphabet numbers. After you sum up these numbers, it is your name numerology number.

P: 20
A: 1
: 0
Y: 28

Numerology Of The Name Paxy 49

Paxy İsminin Parmak Alfabesiyle Yazılışı

Paxy İsimli Tanınan/Ünlü Kişiler

Paxy ismine ait herhangi bir tanınan kişi eklenmemiştir. Tanınmış kişi eklemek mi istiyorsunuz? Bize yollayın hemen yayınlayalım.

Paxy İsminin Kara Kuvvetleri Notasyonu

Paxy isminin kara kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

P: Poyraz
A: Ahmet
X: İkiz
Y: Yahya

Paxy İsminin Deniz Kuvvetleri Notasyonu

Paxy isminin deniz kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

P: Poyraz
A: Aydın
X: İkiz
Y: Yılmaz

Paxy İsminin Hava Kuvvetleri ve Nato Notasyonu

Paxy isminin Nato ve Hava kuvvetleri notasyonuna göre yazılışı aşağıdaki şekildedir..

P: Papa
A: Alfa
X: X-Ray
Y: Yankee

Paxy İsminin TDK Notasyonu

Paxy isminin Türk Dil Kurumunda kabul görmüş notasyona göre yazılışı aşağıdaki şekildedir.

P: Polatlı
A: Adana
X:
Y: Yozgat

Yorumunuz (*)

Resimdeki kodu giriniz

IP Adresiniz: 3.236.225.157

Yorum Yok

Bu söze ilk yorumu siz yazın.

İsminin Anlamını Ara

Bu site isim anlamları aramanızı sağlayan bir isim arama motorudur. Sitemizde 11.500'den fazla sayıda erkek ve kız ismi bulunmaktadır. Şimdi üye olarak favori isimlerinizi saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Üye girişi yapmak için tıklayınız.


Son Yorumlar